05
ינו

טרנדים 2020

מתכננים לעבור דירה בקרוב או לשדרג את הבית? באמצעות המדריך הבא נציג לכם את הטרנדים החמים לשנת 2020 בתחום עיצוב הבית, אותם תוכלו ליישם לקראת השנה החדשה.

הטרנדים החמים של שנת 2020: לגזור ולשמור

שנת 2020 מתקרבת אלינו בצעדי ענק, ולכן מדובר בהזדמנות מצוינת להכיר כמה מהטרנדים החמים אשר עתידים ללוות אותנו בשנה הקרובה בסלון, במטבח ובחדרי השירותים. למעשה, עולם העיצוב מתחדש כל הזמן בטרנדים חדשים אותם כל אחד יכול ליישם בביתו, ובדיוק לשם כך איגדנו בעבורכם את מיטב ההמלצות בתחום, כך שגם אתם תוכלו לעצב את הבית או לשדרג אותו לקראת השנה החדשה. מוכנים? בואו נתחיל.

מהם הטרנדים החמים לשנת 2020 לחדר האמבטיה והשירותים?

הטרנד החם ביותר לשנת 2020 מגיע אלינו דווקא מתחום האינסטלציה – אסלה תלויה מתנה לבר מצווה. מדובר באסלה אשר איננה מחוברת לרצפה ומשום כך היא מהווה יתרון לא רק מבחינת התחזוקה אלא גם לאור הנראות הקלאסית אשר מתאפשרת כיום בכל בית בישראל. אם בעבר ראינו אסלה סמויה רק בבתי מלון, כיום ניתן לבצע התקנה באמצעות חברה מקצועית של אסלה תלויה מתנה לבר מצווה אשר תאפשר לכם לקבל בחדר האמבטיה והשירותים מראה נקי ונטול מזיקים, וזאת בשל העובדה כי האסלה איננה מחוברת לרצפה אלא מותקנת בקיר באופן נוח המאפשר תחזוקה נוחה ומראה קלאסי ומודרני.

מהם הטרנדים החמים לשנת 2020 בתחום עיצוב הסלון?

אם בשנים האחרונות ראינו כי הטרנד הסקנדינבי והמודרני שלטו ללא עוררין, כיום ניתן לראות כיצד עיצוב הבית בהשראה תעשייתית תופס מקום נכבד ברשימת הטרנדים של שנת 2020. מדובר למעשה בעיצוב אשר מתבסס על שימוש במתכת, ברזל ובטון אשר מקנים לבית מראה תעשייתי אך עם זאת חם, כל זאת בשילוב של קירות אשר צבועים בצבעי אדמה, בז’, שחור ולבן. מדובר בטרנד אשר מומלץ ליישם אותו בייחוד בסלון, וזאת בשל העובדה כי מדובר במרחב עמו ניתן לשחק לא רק מבחינת המראה הוויזואלי אלא באמצעות טקסטורות אשר מקנות לסלון תחושה נעימה אך עם זאת תעשייתית, כל זאת כאמור באמצעות שימוש בחומרי גלם איכותיים, כדוגמת בטון מוחלק בו ניתן להשתמש לצורך ריצוף הסלון.

מהם הטרנדים החמים לשנת 2020 במטבח?

הטרנד החם לשנת 2020 בתחום המטבחים הוא שימוש בגופי תאורה אותם מתקינים מעל האי ובמקומות חשוכים יחסית במטבח, וזאת בשביל להקנות לא רק טווח ראייה מספק אלא גם השלמה של העיצוב של המטבח אשר נעשה באמצעות גופי תאורה. מדובר בגופי תאורה אותם ניתן לתלות מהתקרה בצורה של פס רוחבי או באמצעות גופי תאורה עומדים אשר ישתלבו נהדר עם הקונספט של המטבח שלכם. בנוסף, גם בשנה הקרובה ניתן לראות כיצד נגרות אישית תופסת מקום רב יותר במטבח, מבחינת אלמנטים עיצובים אשר נעשים בהתאמה אישית במטבח.